GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

kategoria:
Koło socjologiczno-filozoficzne, Koło menedżerskie, Koło naukowe administracyjne, Pozostałe,
data dodania: 
13.11.2013,
dodał:
tm

DrukujPodsumowanie konferencji naukowej z 11 października 2013

W dniu 11 października 2013 r. w siedzibie GPN-T odbyła się konferencja naukowa pt. „Bezpieczeństwo zdrowotne człowieka”. Konferencję współorganizowaną przez GPN-T i GSW otworzył Kanclerz GSW.

W obradach udział wzięli przedstawiciele różnych środowisk akademickich – obecni byli m.in. przedstawiciele: AMW w Gdyni, WSSE w Gdańsku, UWM w Olsztynie, UG w Gdańsku, GSW w Gdańsku. Wygłoszono kilkanaście referatów dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa zdrowotnego.

Tematyka zaprezentowanych wystąpień dowiodła, że zdrowie jako podstawowa wartość i prawo człowieka uzależnione jest od wielu czynników. Bezpieczeństwo zdrowotne człowieka jest zjawiskiem, które w równym stopniu zależeć może zarówno od systemu ekonomiczno-społecznego państwa, jak i od poziomu rozwoju technologicznego. Zdrowie, a tym samym jego bezpieczeństwo, nie jest wartością stałą, wymaga ciągłej kontroli i nadzoru i współdziałania specjalistów z różnych dziedzin nauki, m.in. lekarzy, dietetyków, technologów żywienia, specjalistów od ochrony środowiska i prawników.

Dyskusja, która towarzyszyła obradom potwierdziła zasadność organizowania takich konferencji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji za udział i stworzenie przyjaznej atmosfery.
W imieniu organizatorów
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego


Więcej o konferencji w dziale wydarzenia: tutaj.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2