GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
15.09.2017,
dodał:
tm

Drukuj Rosyjski

W okresie wakacyjnym 2017 r. Gdańska Szkoła Wyższa inauguruje zajęcia w „Szkole Języka Rosyjskiego”. Te dodatkowe zajęcia adresowane są do wszystkich osób interesujących się zarówno językiem, jak i kulturą rosyjską.

W ramach zajęć Szkoły organizujemy kursy i szkolenia językowe adresowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Uruchamiamy kursy specjalistyczne, np. rosyjski w biznesie, rosyjski dla administracji, rosyjski w zarządzaniu. Wszystkie kursy kończą się uzyskaniem stosownego certyfikatu. Wszystkim zainteresowanym umożliwiamy przystąpienie do egzaminów z języka rosyjskiego jako obcego (TRKI) – egzamin państwowy organizowany przez jeden z moskiewskich uniwersytetów.

Zapraszamy na: „Wakacje z językiem rosyjskim – wakacyjny kurs językowy”:

 • różne poziomu zaawansowania,
 • zróżnicowane grupy wiekowe,
 • elastyczne terminy,
 • doskonała lokalizacja.
Rosyjski od podstaw
Kurs Opis
   
Kurs intensywny – poziom podstawowy 40 lub 60 lekcji, zajęcia 3 razy w tygodniu po 3 lekcje (możliwość prowadzenia zajęć w godz. 8:30-19:30)
cena: od 800 złotych
Kurs intensywny – różne poziomy od 60 do 120 lekcji, zajęcia 3 razy w tygodniu po 3 lekcje (nauka w godzinach porannych lub popołudniowych)
cena: od 1000 zł
Letnie kursy języka rosyjskiego 40 lekcji, zajęcia 2 razy w tygodniu po 2 lekcje (zajęcia w godz. 9:00-11:00 lub 16:00-18:00)
cena: 750 zł

Szkoła Języka Rosyjskiego to nie tylko nauka, ale również przyjemność. Naszym zamiarem jest również przybliżenie kultury rosyjskiej poprzez organizację koncertów muzycznych, wieczorów literatury rosyjskiej i innych ciekawych spotkań.

Język rosyjski tylko w Gdańskiej Szkole Wyższej. Dlaczego? Bo my proponujemy:

 1. Nowoczesne zaplecze techniczne.
 2. Znakomitą i doświadczoną kadrę: absolwenci rosyjskich uczelni, wykładowcy akademiccy, znawcy kultury rosyjskiej.
 3. Małe grupy lekcyjne – od 6 do maks. 12 osób.
 4. Elastyczne godziny zajęć – zajęcia mogą być prowadzone zarówno w godzinach porannych (od 8:30), jak i w godzinach popołudniowych oraz wieczornych (do godz. 20:00).
 5. Naukę „od podstaw” do osiągnięcia poziomu umożliwiającego zaliczenie egzaminu państwowego.
 6. Doskonałą lokalizację Szkoły (10 minut od przystanku SKM Gdańsk Śródmieście).

O innych zaletach naszych kursów i szkoleń można przekonać się uczestnicząc w zajęciach! Lepszej oferty nie znajdziecie!

Przydział słuchacza do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania odbywa się na podstawie wyników testu znajomości języka – test bezpłatny.


Więcej informacji:
tel. 58 305 01 83
tel. 58 305 08 12 wewn. 46
tel. 58 305 08 89 wewn. 46
tel. 696 210 330
Zgłoszenia na adres e-mail: kurs.rosyjski(at)gsw.gda.pl


Статистика утверждает, что сегодня в мире:

 • 170 миллионов человек говорят по-русски,
 • 350 миллионов человек понимают русский язык,
 • более 300 радиостанций и телеканалов работают на русском языке,
 • русский язык занимает 4 место по числу желающих его изучать в качестве иностранного,
 • 6% населения ЕС изучает русский язык как новый для себя иностранный язык.

Русский язык – это один из распространенных языков мировой науки, культуры и предпринимательства. У тебя тоже появился уникальный шанс расширить свои возможности.

В эти каникулы ты можешь научиться говорить по-русски! За полтора месяца Ты научишься общаться на русском языке, за полгода сможешь сдать экзамен по русскому языку и получить сертификат Российского университета. Занятия проводят носители языка, квалифицированные филологи.

У Тебя все получится! А если возникнут трудности, то дополнительно можно пройти тренинг для уверенности в своих силах на польском языке.

Мы ждем Тебя, чтобы помочь Тебе открыть для себя новый язык и новые возможности!

Wybierz dział

Wybierz dział z poniższego menu.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2