GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
13.03.2015,
dodał:
tm

Drukuj Zostań inżynierem w Gdańskiej Szkole Wyższej

Kończący studia z zarządzania i inżynierii produkcji będą inżynierami, specjalistami w określonej dziedzinie technicznej, potrafiącymi zaprojektować produkt i sprawić, aby wszedł on do produkcji. Staną się także menedżerami obeznanymi w ekonomii zarządzania majątkiem firmy, fachowcami znającymi się na rachunkowości, prawie, ekonomii i logistyce.
Studia inżynierskie trwają 7 semestrów i kończą się uzyskaniem tytułu inżyniera.

Ramowy plan zajęć wyodrębnia trzy podstawowe grupy przedmiotów.
Pierwsza – podstawowa, to: matematyka, informatyka, języki obce.
Druga, to przedmioty techniczne – inżynierskie: materiałoznawstwo, elementy mechaniki, termodynamika, projektowanie, metodologia.
Przedmioty kierunkowe, stanowiące trzecią grupę ramowego planu zajęć, to m.in.: rachunek kosztów dla inżynierów, projektowanie inżynierskie, procesy produkcyjne, automatyzacja procesów produkcyjnych, a także inżynieria wytwarzania.

Zgodnie z obowiązującymi standardami nauczania, absolwent kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji zdobędzie wiedzę dającą podstawy do rozwiązywania problemów technicznych, technologicznych i organizacyjnych związanych z ochroną, wykorzystaniem i przekształcaniem zasobów środowiskowych. Ponadto absolwent będzie przygotowany do realizacji prac projektowych, wykonawczych, eksploatacyjnych, remontowo-budowlanych i produkcyjno-handlowych z zakresu inżynierii środowiska we wszystkich dziedzinach gospodarki i administracji.

Studenci mają możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem przedsiębiorstw odbywając 4-tygodniową praktykę. Po studiach zdobyta wiedza pozwoli na podjęcie pracy we wszystkich działach gospodarki, gałęziach przemysłu oraz poszczególnych przedsiębiorstwach o charakterze produkcyjnym lub usługowym.

Gdańska Szkoła Wyższa prowadzi studia inżynierskie:

  • w siedzibie GSW w Gdańsku,
  • na Wydziale Zamiejscowym w Słupsku.

Wybierz dział

Wybierz dział z poniższego menu.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2