GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 25.06.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
09.05.2008,
dodał:
tm

DrukujVI Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych w Nowym Sączu

Studenci Koła Naukowego Public Relations Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji w dniach 9-11 maja 2008 r. wzięli udział w VI Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych w Nowym Sączu, którego patronat objął Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie wraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Sączu.

Tematem przewodnim konferencji był „Marketing terytorialny w rozwoju miast i regionów”.

Konferencja rozpoczęła się w sali miejscowego kina „Krokus”. Po wystąpieniu władz uczelni organizującej konferencję, przedstawiono cztery referaty wprowadzające w tematykę spotkań. Ogólnie w trakcie trwania całej konferencji wygłoszono 36 referatów dotyczących marketingu regionalnego. Ze względu na tak dużą ilość wygłaszanych prac, część drugą konferencji podzielono na 3 panele tematyczne - w każdym wygłoszono po 11 referatów. Członkowie koła naukowego PR z GWSA, podzieleni na trzy grupy, prezentowali po kolei miasta wchodzące w skład aglomeracji trójmiejskiej.

Tematem przewodnim I panelu było „Kreowanie wizerunku regionu turystycznego”. Prowadzącym był mgr Piotr Lityński. W panelu tym wygłaszały swoje referaty dwie grupy studentów z GWSA: Mariusz Stawarz, Aleksandra Kobylińska, Krzysztof Ilasiewicz i Natalia Mrozińska, prezentując „Innowacyjne rozwiązania w promowaniu miasta Gdyni”. Druga grupa, w składzie Mateusz Formella, Dorota Plutowska i Natalia Kędzierska, prezentowała referat, pt. „Promocja Sopotu jako uzdrowiska oraz imprezowego i turystycznego serca Trójmiasta”.

Panel II zatytułowany został jako „Działalność marketingowa - promocja miasta i gminy”. Moderatorem panelu był mgr Artur Hołuj.
Prowadzącym panel III - „Promocja w rozwoju terytorialnym i regionalnym” - była dr Agata Niemczyk. Tu referat swój, pt. „Gdańsk - jednym z najlepiej promujących się miast w Polsce”, zaprezentowała kolejna grupa studentów z GWSA: Angelika Pawłowska, Tomasz Misiewicz, Magdalena Maszke i Marta Ropelewska.

Konferencja trwała do godziny 17:00, po czym wybrane wcześniej jury zadecydowało komu przyznać wyróżnienie, w trwającym podczas konferencji konkursie, na najlepsze referaty. Wyróżniono cztery referaty z panelu ogólnego oraz po dwa referaty z każdego panelu tematycznego.

I tu miła niespodzianka, aż dwie grupy studentów z GWSA zostały wyróżnione. Były to grupy prezentująca Gdynię oraz Gdańsk. Nagrodą była książka o tematyce marketingu terytorialnego wraz z dedykacją autora, okolicznościowy dyplom oraz upominki. Po zakończeniu konferencji zorganizowano ognisko w Bartkowej, gdzie studenci biorący udział w konferencji mogli wspólnie się integrować, piekąc kiełbaski oraz śpiewając piosenki przy akompaniamencie gitary.

Organizatorzy konferencji zadbali również i o dodatkowe atrakcje, jak zwiedzanie Szczawnicy i wąwozu Homole oraz wiele innych. Wyjazd z pewnością zaliczony został do udanych, no i zaproszeni zostaliśmy na konferencję za rok.
Smile

Autorzy tekstu:
studenci GWSA: Tomasz Misiewicz, Angelika Pawłowska, Magdalena Maszke.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2