GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
03.03.2016,
dodał:
tm

Mechanizm logowania się

Szanowni Studenci!

Na naszej stronie internetowej uaktywniono mechanizm logowania się użytkowników – studentów studiów I i II stopnia oraz słuchaczy studiów podyplomowych.

Aby poprawnie korzystać z treści umieszczanych dla wymienionych użytkowników należy się zalogować, korzystając z danych (login i hasło) udostępnionych na terenie uczelni.

Treści chronione systemem logowania to:
– wybrane aktualności (komunikaty); niezalogowanie się spowoduje, że wybrane aktualności nie będą wyświetlane;
w dziale "Dla studentów":
– terminy seminariów i egzaminów,
– harmonogramy zjazdów,
– plany zajęć,
– wyniki egzaminów i zaliczeń,
tu niezalogowanie się spowoduje wyświetlenie komunikatu: "Błąd 403. Odmowa dostępu" [zobacz komunikat: tutaj].

Brak możliwości zalogowania (z posiadaniem poprawnych danych) spowodowany jest:
– logowaniem się na stronie: "gwsa.pl"; logować się należy na stronie: "gsw.gda.pl";
– wyłączeniem obsługi plików cookies (tzw. ciasteczek) w przeglądarce internetowej; ten przypadek występuje rzadko; należy włączyć obsługę ciasteczek (domyślnie przeglądarki mają włączoną tę obsługę) lub skorzystać z innej przeglądarki.

Czasami po zalogowaniu się pojawia się komunikat: "Błąd 404. Nie znaleziono strony". Pojawia się on w zależności od tego, jaką stronę (podstronę) przed logowaniem wyświetlał użytkownik. Nie wpływa to na proces logowania; użytkownik jest już zalogowany – należy przejść do działu "Dla studentów": pole po prawej stronie nad menu bocznym powinno zmienić kolor z czerwonego na granatowy, na którym wyświetlać powinien się napis: "Witaj (...)".


Obecna strona internetowa (wraz z prowizorycznym systemem logowania) zostanie zastąpiona nową, o innym (nowoczesnym) designie, innej (ulepszonej) funkcjonalności i innym systemie logowania.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2