GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
26.08.2008,
dodał:
tm

Zmiana formatu numeru albumu

Z początkiem roku akademickiego 2007/08 zmieniły się zasady zapisu numeru albumu. Według nowego formatu zapisu, numer albumu nie posiada:

  • dwóch ostatnich cyfr z prawej strony, stanowiących wyróżnik roku nadania numeru albumu,
  • łącznika „/”.

Dotychczas nadane numery albumu ulegają zmianie jedynie poprzez usunięcie dwóch ostatnich cyfr stanowiących wyróżnik roku nadania numeru albumu oraz łącznika „/”.

Przykład:

Dotychczasowy numer albumu Nowy numer albumu

100/03 100
555/05 555
1234/07 1234

Duplikaty indeksów i legitymacji studenckich wystawiane po 10.09.2007 r. posiadają numer albumu wg nowego formatu zapisu numeru albumu. Wszystkie dokumenty z dotychczasowym numerem albumu, wystawione przed 31.10.2007 r. zachowują swoją ważność. Wszystkie wystawione legitymacje studenckie i indeksy z dotychczasowym numerem albumu zachowują swoją ważność i nie podlegają z tego powodu wymianie. Prosimy również studentów, aby nie dokonywali żadnych poprawek tych dokumentów (skreśleń, używania korektora itp.).

Prosimy o stosowanie nowego formatu zapisu numeru albumu. Od 1 listopada 2007 r. dokumenty studentów (m.in. podania, wnioski itp.) z dotychczasowym formatem zapisu numeru albumu nie są przyjmowane.

Pliki do pobrania

Archiwum plików
Typ plikuNazwa plikuOpis plikuData dodania lub aktualizacji i rozmiar pliku
Informacja

Wciśnij prawy przycisk myszy na wybranej pozycji i wybierz opcję: "zapisz element (...)"

Bezpłatny program do odczytu plików .pdf. Program należy ściągnąć a następnie zainstalować, postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Najnowsza wersja programu do pobrania ze strony producenta www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

dokument PDFKomunikat o nowym formacie numeru albumu25.08.2008
51kB

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2