$(document).ready(function() {window.print();window.close();});>
data dodania:
25.04.2019,
dodał:
tm

Jedziesz na Mundial 2018 do Rosji? Poznaj język rosyjski!

Wpis nieaktualny

Rosyjski dla kibiców-podróżników, to kurs zaprojektowany tak, aby pomóc funkcjonować w Rosji – w warunkach innego języka i innej kultury. Proponujemy efektywną naukę w krótkim czasie. Kurs został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach wyjeżdżających do Rosji w celach turystycznych. Kurs przeznaczony jest dla osób, które w krótkim czasie chcą opanować język na poziomie komunikatywnym, w stopniu wystarczającym do prowadzenia rozmów w: komunikacji miejskiej, taksówce, na lotnisku i na stadionie, w sklepie, hotelu, banku, restauracji czy u lekarza. Kurs umożliwi zrozumienie komentarzy sportowych i czytanie informacji o sukcesach naszej drużyny oraz ułatwi kontakt z innymi kibicami.

Oferowany kurs to propozycja dla osób planujących wyjazd do Rosji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 oraz wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się języka rosyjskiego lub poprawić swoje umiejętności językowe. Założeniem kursu jest czynne przyswojenie przez słuchaczy jak największej ilości słów, zwrotów i wyrażeń umożliwiających efektywną komunikację w życiu codziennym.

Adresatami szkolenia z języka rosyjskiego dla podróżników są osoby dorosłe, początkujące lub na niskim poziomie zaawansowania, zainteresowane jak najszybszym opanowaniem umiejętności skutecznej komunikacji w najbardziej istotnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, związanych z podróżowaniem za granicą.

Zajęcia odbywają się:

  • w godzinach przedpołudniowych: 8.30-10.30;
  • w godzinach popołudniowych: 16.30-18.30.
 
Kurs Opis
   
Kurs podstawowy
dla osób dorosłych
30 godzin.
Opłata: w zależności od ilości osób w grupie: od 400 do 550 zł.
Kurs podstawowy+
dla osób dorosłych
60 godzin.
Opłata: w zależności od ilości osób w grupie: od 750 do 900 zł.
Kurs dla dzieci 45 godzin.
Opłata od 550 do 700 zł.
Kurs dla zaawansowanych
(dorośli/dzieci)
90 godzin.
Opłata od 1350 zł.