GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

 • data dodania:
  06.10.2017,
  dodał:
  tm

  Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

  Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 odbędzie się 7 października 2017 r. o godzinie 11:00 w Audytorium GSW (sala 105, parter, lewe skrzydło), w siedzibie uczelni w Gdańsku przy ulicy Biskupiej 24B. Program Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018: Hymn państwowy; Wystąpienie Władz Uczelni; Immatrykulacja studentów; Gaudeamus igitur; Wręczenie dyplomów ukończenia studiów; Wyróżnienie najlepszych studentów ; Wystąpienie przedstawiciela Samorządu Studenckiego; Wykład inauguracyjny prof. Andrzeja Powałowskiego pt. „Administracja publiczna wobec społecznej gospodarki rynkowej”; Gaude Mater Polonia.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  19.09.2017,
  dodał:
  tm

  Zapraszamy na całoroczne kursy językowe oraz kursy dla maturzystów

  Studium Języków Obcych Gdańskiej Szkoły Wyższej zaprasza na całoroczne kursy ogólne językowe. Zapraszamy na: angielski; niemiecki; francuski; hiszpański; rosyjski. Zapraszamy też na kursy dla maturzystów, które mają za zadanie przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Na kursach będziemy koncentrować się na przećwiczeniu wszystkich technik egzaminacyjnych z uwzględnieniem podziału na egzamin: pisemny i ustny. Kursy prowadzone są w oparciu o repetytorium maturalne i arkusze egzaminacyjne. Liczba osób w grupie: od 8 do 15. Zapisy na kursy odbywają się codziennie w godzinach 8-16 w siedzibie GSW w Gdańsku, ul. Biskupia 24B.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  01.09.2017,
  dodał:
  tm

  Nowe studia podyplomowe w GSW w atrakcyjnej cenie!

  Nowe studia podyplomowe w GSW w atrakcyjnej cenie: Chemia, Fizyka, Matematyka, Mechatronika, Doradztwo zawodowe, Dietetyka. Naszym Słuchaczom zapewniamy: • miłą i przyjazną atmosferę podczas studiów; • wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną; • możliwość realizacji części zajęć on-line; • praktyki nauczycielskie; • rozwój poprzez udział w konferencjach naukowych, imprezach kulturalnych i inicjatywach społecznych, publikacje naukowe w wydawnictwie uczelnianym; • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych; • niezmienne czesne; • naukę w pięknym, zabytkowym obiekcie Reduty Koszarowej w Śródmieściu Gdańska.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  19.07.2017,
  dodał:
  tm

  Kursy językowe rosyjskiego

  W okresie wakacyjnym 2017 r. Gdańska Szkoła Wyższa inauguruje zajęcia w „Szkole Języka Rosyjskiego”. Te dodatkowe zajęcia adresowane są do wszystkich osób interesujących się zarówno językiem, jak i kulturą rosyjską. W ramach zajęć Szkoły organizujemy kursy i szkolenia językowe adresowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Uruchamiamy kursy specjalistyczne, np. rosyjski w biznesie, rosyjski dla administracji, rosyjski w zarządzaniu. Wszystkie kursy kończą się uzyskaniem stosownego certyfikatu. Wszystkim zainteresowanym umożliwiamy przystąpienie do egzaminów z języka rosyjskiego jako obcego (TRKI) – egzamin państwowy organizowany przez jeden z moskiewskich uniwersytetów.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  09.06.2017,
  dodał:
  tm

  Konferencja naukowa "Wielka Droga Tatarska"

  W dniu 7 czerwca 2017 r. w Rektoracie UG odbyło się seminarium - konferencja naukowa z okazji 620-lecia osadnictwa Tatarów w Wielkim Księstwie Litewskim. Inicjatorami spotkania byli: Narodowe Centrum Kultury Tatarów RP, Instytut Orient, Uniwersytet Gdański oraz Gdańska Szkoła Wyższa. Konferencja zatytułowana była "Wielka Droga Tatarska". W trakcie konferencji Gdańską Szkołę Wyższą reprezentowali: prof. Izydor Sobczak; prof. Adam Jan Karpiński; prof. Przemysław Kierończyk; prof. Mirosław Borkowski.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  11.05.2017,
  dodał:
  tm

  Dzień otwarty w GSW 10.06.2017

  Zapraszamy Uczniów szkół średnich, Studentów GSW i wszystkich zainteresowanych na Dzień otwarty w GSW, 10.06.2017 r. (sobota), start godz. 10.00, Gdańska Szkoła Wyższa, Gdańsk, ul. Biskupia 24B. Przyjdź | Spędź miło czas | Poznaj kadrę akademicką | Zwiedź uczelnię | Weź udział w śledztwie | Zbuduj robota. Wykład Rola kryminalistyki w procesie wykrywczym, poprowadzi znany kryminolog-kryminalistyk. Gra kryminalna Zbrodnia w kampusie z udziałem Koła Naukowego Kryminalistyki i Medycyny Sądowej. Targi zawodów, organizuje Biuro Karier wraz z Samorządem Studentów GSW. Budowanie robotów, projektowanie w 3D. Wyrabianie kremów, balsamów i szamponów pod czujnym okiem doktora chemii. Zarządzanie projektami unijnymi – Studencka Konferencja Naukowa na temat projektów unijnych z udziałem Koła Naukowego Projektów Unijnych. Zwiedzanie zabytkowych murów uczelni i Biskupiej Górki z przewodnikiem. Magiczna Biskupia Górka, wystawa fotografii – organizator: Stowarzyszenie Biskupia Górka i Stowarzyszenie WAGA

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  11.05.2017,
  dodał:
  tm

  Nowe studia podyplomowe: Ubezpieczenia społeczne

  Serdecznie zapraszamy na nowe studia podyplomowe "Ubezpieczenia społeczne". Studia podyplomowe „Ubezpieczenia społeczne” prowadzone są przez Gdańską Szkołę Wyższą w porozumieniu z Fundacją Oświatową-Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie (podstawa: porozumienie pomiędzy Kanclerzem GSW i Zarządem FO ECE). Kierownikiem studiów jest Ryszard Modzelewski, Prezes Zarządu Fundacji Oświatowej – Europejskie Centrum Edukacyjne. Celem studiów podyplomowych „Ubezpieczenia społeczne” jest dostarczenie lub uaktualnienie specjalistycznej i praktycznej wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy. Podczas zajęć słuchacze zapoznają się z teoretycznymi i praktycznymi aspektami funkcjonowania ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego zarówno w aspekcie krajowym, jak i międzynarodowym. Program studiów przewiduje także zapoznanie słuchaczy z elementami prawa pracy, podstawami zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii pracy i zasadami właściwej komunikacji. Absolwent studiów posiadać będzie wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu prowadzenia dokumentacji systemu zabezpieczeń społecznych. Po zakończeniu studiów absolwenci będą przygotowani do pracy, w której wykorzystuje się wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych, dotyczy to zarówno pracy u płatników składek, jak i w organach rentowych. Uzyskują umiejętności w zakresie komunikacji społecznej, niezbędne do skutecznej realizacji własnych celów w kontaktach z innymi ludźmi. Studia są adresowane do: absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, osób, które pracę zawodową wiążą z ubezpieczeniami społecznymi, pracowników, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, poznać najnowsze regulacje z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i psychologii pracy.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  09.05.2017,
  dodał:
  tm

  Wykłady i spacery z lokalnymi przewodnikami po Biskupiej Górce

  Zapraszamy na otwarte wykłady, spotkania i spacery z lokalnymi przewodnikami po Biskupiej Górce. Organizatorem jest Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku oraz Stowarzyszenie Biskupia Górka. Gdańska Szkoła Wyższa jest partnerem tego projektu. Program przewiduje: wykład prof. Andrzeja Januszajtisa: Kanał Raduni – budowa, funkcja i znaczenie dla Gdańska, Biskupiej Górki, Oruni i okolic; spacer z Ryszardem Kopittke: Piaskownia – historia i teraźniejszość; wykład Ryszarda Kopittke: Kryminalne wątki Biskupiej Górki; spacer z Wojciechem Ostrowskim: Fortyfikacje i umocnienia obronne na Biskupiej Górce; wykład dr Adama Szarszewskiego: Szpital Miejski przy Sandgrube. Wszystkie wykłady odbywają się w naszej uczelni w Gdańsku przy ul. Biskupiej 24B.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  29.03.2017,
  dodał:
  tm

  Finał Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego dla dzieci w Gdańskiej Szkole Wyższej

  Miło nam poinformować, że w dniu 31 marca 2017 r. (piątek) w godzinach od 14.00 do 16.15 w Gdańskiej Szkole Wyższej przy ul. Biskupiej 24 B w sali 212 odbędzie się finał Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego dla dzieci „Z poprawną polszczyzną na co dzień” oraz „Z ortografią na co dzień”. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Humanistycznej. Gdańska Szkoła Wyższa chętnie włączyła się w pomoc przy organizacji tego zaszczytnego przedsięwzięcia. Z wielką przyjemnością będziemy gościć uczestników konkursu. Życzymy powodzenia, dobrych wyborów i trafnych odpowiedzi oraz wielu sukcesów w dalszej edukacji.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  10.02.2017,
  dodał:
  tm

  Nowe studia podyplomowe: Socjologia bezpieczeństwa

  Gdańska Szkoła Wyższa - eXpert w nauczaniu zaocznym - zaprasza na JEDYNE takie studia na Pomorzu "Socjologia bezpieczeństwa". Atrakcyjna cena, ciekawy program, eXpercka wiedza. Studia trwają 2 semestry. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu: w soboty i niedziele. Część zajęć może być przeprowadzona w formie e-learningu. Kontakt: rekrutacja(at)gsw.gda.pl; tel. 58 305 08 89 wewn. 46; tel. 696 210 330

  Czytaj cały artykuł

 • Pobierz informator na studia w PDF

  Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

  Pobierz informator

  Szybki kontakt

  Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

  Informacja GSW

  Telefon
  58 305 08 12
  GG
  2