GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

 • data dodania:
  27.07.2018,
  dodał:
  tm

  V Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Globalizacja i regionalne problemy ochrony środowiska"

  Gdańska Szkoła Wyższa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Globalizacja i regionalne problemy ochrony środowiska", która odbędzie się w siedzibie uczelni, w Gdańsku, w dniu 24 października 2018 r. (środa). Proponowane moduły tematyczne: (1) Aspekty społeczno-edukacyjne globalizacji i ochrony środowiska; (2) Technologie, technika i inżynieria środowiska; (3) Ekologia, ochrona środowiska i zarządzanie środowiskowe; (4) Prawo, administracja i ekonomika ochrony środowiska.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  22.06.2018,
  dodał:
  tm

  Spektakl "Trafiło je"

  Bardzo gorąco zapraszamy na premierę spektaklu pt. "Trafiło je", przygotowanego z okazji 100-lecia praw kobiet. Spektakl powstał w ramach teatralno-społecznego projektu Stowarzyszenia Zróbmy Sztukę. Obiekt naszej uczelni przez ostatnie 3 miesiące był miejscem spotkań i prób ponad 20-osobowej grupy aktorów nieprofesjonalnych. Premiera odbędzie się w klubie ŻAK (Gdańsk, al. Grunwaldzka 195/197) w sobotę 23 czerwca 2018 r. o godz. 19:00 - wstęp wolny.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  04.05.2018,
  dodał:
  tm

  Konferencja naukowa "Prawo jako zjawisko interdyscyplinarne"

  Wydział Nauk Społecznych Gdańskiej Szkoły Wyższej zaprasza do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt. "Prawo jako zjawisko interdyscyplinarne", która odbędzie się w budynku siedziby uczelni, w Gdańsku, w dniu 22 maja 2018 r. Tytuł konferencji jest na tyle ogólny, że tematyka referatów (oraz innych wystąpień) może być bardzo zróżnicowana. Generalnie planujemy, aby konferencja nie miała charakteru szczególnie sformalizowanego; celem raczej jest dosyć swobodna, aczkolwiek wartościowa merytorycznie, wymiana poglądów specjalistów z różnych dziedzin nauki na temat prawa (jego zalet, wad, cech, znaczenia). Prosimy zatem mieć na uwadze, iż planowana konferencja nie ma w założeniu stricte prawniczego charakteru. W jej koncepcji mieszczą się praktycznie prawie wszystkie zagadnienia natury ekonomicznej, socjologicznej, historycznej itp. - pod warunkiem, że zostanie logicznie wykazany ich jakikolwiek związek z szeroko rozumianym prawem. Termin konferencji: 22.05.2018 r. (wtorek).

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  23.03.2018,
  dodał:
  tm

  Festiwal Nauki - Dni Otwarte 6-7 kwietnia 2018

  Już po raz kolejny Gdańska Szkoła Wyższa, w ramach wydarzenia – Festiwal Nauki, organizuje dni otwarte. Imprezę dni otwartych kierujemy przede wszystkim do uczniów szkół średnich, studentów i wszystkich osób, które chcą miło i pożytecznie spędzić czas, poznać naszą kadrę profesorską oraz uzyskać lub pogłębić wiedzę z zakresu: • kryminologii i kryminalistyki – zwiedzić pracownię Kryminalistyki i Medycyny Sądowej, wziąć udział w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych w Escape Room GSW; • zarządzania i inżynierii produkcji – zbudować robota, zobaczyć jak działa drukarka 3D, zwiedzić pracownię mechatroniki – poznać sterowniki dedykowane dla przemysłu, obejrzeć pracę tokarki i frezarki CNC, sterowanej za pomocą komputera, w pracowni chemii wykonać samemu pachnący naturalnymi olejkami krem, balsam lub szampon; • administracji – nauczyć się, jak napisać dobry projekt unijny, poznać uwarunkowania prawne i administracyjne projektów. Zapraszamy również: • na pokazy sztuk walki; • do uczestnictwa w lekcji żywej historii, obejrzenia filmów i zdjęć Biskupiej Górki oraz zapoznania się z jej historią. ZAPRASZAMY! Dni Otwarte Gdańskiej Szkoły Wyższej 6 i 7 kwietnia 2018 r. (piątek, sobota), początek o godz. 10.00 Gdańska Szkoła Wyższa, Gdańsk, ul. Biskupia 24B.

  Czytaj cały artykuł

 • Pobierz informator na studia w PDF

  Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

  Pobierz informator

  Szybki kontakt

  Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

  Informacja GSW

  Telefon
  58 305 08 12
  GG
  2