GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

 • kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Pozostałe,
   data dodania: 
  07.08.2019,
  dodał:
  tm

  Zmiany w przyznawaniu stypendium w roku akademickim 2019/2020

  Uwaga! Zmiany w przyznawaniu stypendium w roku akademickim 2019/2020! W związku z wejściem w życie nowej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, przygotowywany jest "Regulamin przyznawania świadczeń dla studentów". Będzie on obowiązywał od 1 października 2019 r. i zastąpi dotychczasowy. Prosimy zapoznać się z informacją na stronie [czytaj dalej...]

 • kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Biblioteka, Wydawnictwo, Pozostałe,
   data dodania: 
  06.08.2019,
  dodał:
  tm

  Przerwa wakacyjna 2019

  W okresie wakacyjnym 2019 r. następujące jednostki GSW będą nieczynne [czytaj więcej...]

 • kategoria: 
  Pozostałe,
   data dodania: 
  01.03.2019,
  dodał:
  tm

  Pogrzeb Kanclerza Tadeusza Nocha

  Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w dniu 2 marca 2019 r. (sobota) o godz. 13:15 w nowej kaplicy na cmentarzu Srebrzysko (Gdańsk, ul. Srebrniki 14). Pogrzeb odbędzie się po mszy o godzinie 14:00 na cmentarzu Srebrzysko. Na pogrzeb zorganizowany jest transport autokarem. Z uwagi na to, że do uczelni nie ma możliwości wjazdu pojazdów ciężarowych, autokar będzie podstawiony na godzinę 12:15 na ulicy Armii Krajowej, w zatoczce autobusowej na wysokości przystanku tramwajowego "Pohulanka" (na wiadukcie nad ulicą Pohulanka), na jezdni w stronę Śródmieścia. [edit 2019.03.01] Osoby nieznające topografii Gdańska Śródmieście, a chcące skorzystać z transportu autokarem, proszone są o zebranie się o godzinie 12:00 w budynku uczelni, skąd pracownik GSW poprowadzi do miejsca podstawienia autokaru.

 • kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Pozostałe,
   data dodania: 
  01.03.2019,
  dodał:
  tm

  2 marca uczelnia w Gdańsku i wydział w Tczewie nieczynne

  W związku z pogrzebem Kanclerza Tadeusza Nocha, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 r. na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku (szczegóły do. pogrzebu w oddzielnym komunikacie), w tym dniu: zajęcia dydaktyczne w siedzibie uczelni w Gdańsku, na Wydziale Zamiejscowym w Tczewie są odwołane (godziny rektorskie); konferencja studencka, która była zaplanowana w godz. 11:00-15:00, zostaje przełożona o tydzień: na dzień 9 marca w godz. 11:00-15:00; dziekanaty w siedzibie uczelni w Gdańsku i na Wydziale Zamiejscowym w Tczewie oraz Biblioteka, Kwestura i Rekrutacja będą nieczynne.

 • kategoria: 
  Pozostałe,
   data dodania: 
  01.03.2019,
  dodał:
  tm

  Odszedł Tadeusz Noch, Kanclerz i Założyciel GSW

  Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Tadeusza Nocha. Odszedł w dniu 27 lutego 2019 r. Założyciel Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji (obecnie Gdańskiej Szkoły Wyższej); od początku jej Kanclerz. Uczelnia była Jego życiem – założył ją, następnie przez 17 lat zarządzał. Był doktorem nauk technicznych. Nauczyciel akademicki, promotor wielu prac dyplomowych. Autor monografii i publikacji naukowych. Choroba pokrzyżowała Mu plany zawodowe - był w trakcie przygotowywania rozprawy habilitacyjnej. Nie zdążył... Odszedł w wieku 67 lat. Przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia i żalu Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom. W budynku Gdańskiej Szkoły Wyższej w Gdańsku wyłożono księgę kondolencyjną.

 • kategoria: 
  Pozostałe,
   data dodania: 
  12.02.2019,
  dodał:
  tm

  Dyżury Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IODO GSW)

  Inspektor Ochrony Danych Osobowych GSW pełnić będzie cotygodniowy dyżur dla pracowników i studentów GSW. Klaudia Skelnik, Piotr Robakowski środy w godz. 13:00-14:00 pokój B207 telefony jak do uczelni - nr wewnętrzny 47.

 • kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Biblioteka, Wydawnictwo, Pozostałe,
   data dodania: 
  30.08.2018,
  dodał:
  tm

  Urlopy wakacyjne

  W okresie wakacyjnym 2018 następujące jednostki GSW są nieczynne.

 • kategoria: 
  Wydawnictwo, Pozostałe,
   data dodania: 
  17.07.2018,
  dodał:
  tm

  Skrypt dla studentów prof. Macieja Pawłowskiego

  Informujemy, że pod poniższym linkiem dostępny jest skrypt dla studentów prof. Macieja Pawłowskiego pt. "Analiza stanu naprężeń".

 • kategoria: 
  Pozostałe,
   data dodania: 
  22.06.2018,
  dodał:
  tm

  Zapraszamy na premierę spektaklu "Trafiło je"

  Zapraszamy na premierę spektaklu pt. "Trafiło je". Szczegóły pod poniższym linkiem: http://gsw.gda.pl/wydarzenia/spektakl-trafilo-je

 • kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Pozostałe,
   data dodania: 
  05.04.2018,
  dodał:
  tm

  Dojazd samochodem do uczelni możliwy

  Informujemy, że od 26 marca jest już możliwy dojazd samochodem do uczelni. Z powodu osunięcia się ziemi na wysokości ul. Biskupiej 20, fragment tej ulicy od 14 marca został wyłączony z ruchu. Obecnie ulica w tym miejscu jest zwężona do jednego pasa, ustawiony został znak drogowy B-18: zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 2,5 tony. Ponieważ wytyczony pas ruchu drogowego przebiega blisko wejść do budynków i biegnie w części po chodniku, prosimy, aby kierowcy zwracali w tym miejscu szczególną uwagę na pieszych, zwłaszcza dzieci, a piesi pokonywali ten odcinek pasem wyłączonym z ruchu drogowego. Odcinek ten jest monitorowany przez kamerę GZDiZ. Stan ten potrwa do drugiej połowy 2019 roku, kiedy to przewidziany jest remont ulicy Biskupiej w ramach rewitalizacji Biskupiej Górki.

 • Pobierz informator na studia w PDF

  Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

  Pobierz informator

  Szybki kontakt

  Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

  Informacja GSW

  Telefon
  58 305 08 12
  GG
  2