GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

 • data dodania:
  20.12.2012,
  dodał:
  tm

  Dobra Uczelnia - Dobra Praca

  Miło nam poinformować, że Gdańska Szkoła Wyższa otrzymała na rok akademicki 2012/2013 certyfikat "Dobra Uczelnia – Dobra Praca". Certyfikat ten ma na celu popularyzować oraz wyróżniać dobre wzorce w sektorze szkolnictwa wyższego w zakresie innowacyjnych i kreatywnych działań na rzecz tworzenia perspektyw zawodowych. Uczelnie, które są uhonorowane certyfikatem "Dobra Uczelnia – Dobra Praca", zostały poddane wnikliwej analizie pod kątem m.in. funkcjonowania jednostek uczelnianych na rzecz absolwentów, dostosowania programu nauczania do potrzeb rynku pracy, krajowych i zagranicznych programów stażowych, współpracy uczelni z pracodawcami z regionu, a także wykorzystania nowoczesnych technologii w obszarze administracji i zarządzania uczelni oraz korzystania z zasobów wiedzy w Internecie. W roku akademickim 2012/2013 możliwość posługiwania się znakiem "Dobra Uczelnia – Dobra Praca" uzyskały 53 uczelnie, w tym tylko 5 z województwa pomorskiego; w gronie tym jest Gdańska Szkoła Wyższa.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  23.11.2012,
  dodał:
  tm

  Wykład specjalny: Tajemnice pieniędzy i dokumentów

  Biuro Karier Gdańskiej Szkoły Wyższej, w ramach „seminarium kwalifikacji zawodowych”, wraz z firmą DCB S.A. zapraszają na SPECJALNY WYKŁAD DLA STUDENTÓW GSW inaugurujący wprowadzenie cyklu specjalistycznych szkoleń dotyczących rozpoznawania autentyczności banknotów, monet i dokumentów, skierowanych w szczególności dla osób planujących karierę w branży finansowej, bankowej i handlowej. Szkolenia DCB są zatem doskonałą inwestycją w rozwój osobisty każdego, kto już na początku drogi zawodowej dba o swój łatwiejszy start. Poprzedzi je zwiastun: ***TAJEMNICE PIENIĘDZY I DOKUMENTÓW***, 02.12.2012 r. (niedziela) w godzinach 16:05-17:35 w sali nr 1, w siedzibie Gdańskiej Szkoły Wyższej, Gdańsk, ul. Wydmy 3. W programie: *Podróż w czasie i przestrzeni – historia pieniądza w skrócie, czyli od denara do dolara. Jak ewoluował i rozprzestrzeniał się po kuli ziemskiej. *Fałszerstwo – zbrodnia prawie doskonała? Motywy, oczekiwania i sposoby fałszerzy pieniędzy. *Najsławniejsze fałszerstwa w dziejach. *Budowa banknotu – konstrukcja zabezpieczeń świadczących o oryginalności znaku pieniężnego. *Zabezpieczenia dokumentów tożsamości potwierdzające autentyczność. *Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? Odpowiedzialność z tytułu Kodeksu karnego za produkcję, rozpowszechnianie i nieświadome wprowadzenie w obieg falsyfikatu oraz co grozi za podrabianie dokumentów i podszywanie się pod inną osobę. *Social Responsibility – jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Jak obywatelska postawa i uczciwość mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa finansowego i prawnego na rynku. *Kasjer – ikona zaufania publicznego czy wróg publiczny nr 1? Idąc do mechanika, informatyka czy lekarza wierzysz, że jest fachowcem i zna się na rzeczy. Czy możesz ufać kasjerom i jednocześnie wymagać specjalistycznej wiedzy z zakresu precyzyjnego określania oryginalności pieniędzy? W arkana wiedzy wprowadzi nas DCB S.A. – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, monet i dokumentów, który zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami z zakresu rozpoznawania autentyczności zabezpieczeń znaków pieniężnych. Tuż po wykładzie będzie można zapisać się na udział w wybranym szkoleniu: *Szkolenie podstawowe z PLN i EUR. *Szkolenie z rozpoznawania autentyczności dokumentów. *Kurs Kasjer złotowy z certyfikatem.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  27.04.2012,
  dodał:
  tm

  Konferencje studenckie i Wydmynalia 2012

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dwóch studenckich konferencjach naukowych, organizowanych w dniu 26 maja 2012 r., o godz. 10:45. Studencka konferencja naukowa, pt. "Współczesne aspekty zarządzania i inżynierii produkcji" organizowana przez Koło naukowe zarządzania i inżynierii produkcji, odbędzie się w Audytorium I (26 maja 2012 r., godz. 10:45). Studencka konferencja naukowa, pt. "Kreowanie administracji sprawnej i przyjaznej" organizowana przez Koło naukowe prawa administracyjnego "ius publicum", odbędzie się w Audytorium III (26 maja 2012 r., godz. 10:45). Po konferencjach Samorząd Studentów GSW zaprasza na Wydmynalia 2012! W programie m.in.: ognisko, kiełbaski, muzyka i śpiew:) oraz gry i zabawy z upominkami. Zapraszamy wszystkich studentów, również z wydziałów zamiejscowych w Olsztynie i Słupsku oraz z centrów dydaktycznych z Kartuz i Tczewa. Wkrótce więcej informacji...

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  05.04.2012,
  dodał:
  tm

  Życzenia wielkanocne

  Radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz odpoczynku przy rodzinnym stole życzą Władze Uczelni

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  05.03.2012,
  dodał:
  tm

  Ogólnopolski konkurs matematyczny

  6 marca 2012 w Gdańskiej Szkole Wyższej, w sali 106 (bud. S), odbędzie się końcowy etap ogólnopolskiego konkursu matematycznego MERIDIAN dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  01.03.2012,
  dodał:
  tm

  Inauguracja Semestru Letniego w r.a. 2011/2012

  Władze Gdańskiej Szkoły Wyższej mają zaszczyt zaprosić studentów nowo przyjętych i wyższych semestrów, absolwentów oraz kadrę naukowo-dydaktyczną na uroczystość Inauguracji Semestru Letniego w Roku Akademickim 2011/2012 w Gdańskiej Szkole Wyższej, która odbędzie się 3 marca 2012 roku (sobota) o godzinie 11:00 w sali 5 (budynek S), w siedzibie Uczelni w Gdańsku Stogach przy ulicy Wydmy 3.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  22.02.2012,
  dodał:
  tm

  Kurs wyrównawczy z matematyki

  Zapraszamy wszystkich studentów rozpoczynających naukę na semestrze I, na studiach inżynierskich, na bezpłatny wyrównawczy kurs z matematyki. Kurs odbywa się wg poniższego harmonogramu: 25.02.2012 r., godz. 9:00-13:05, 26.02.2012 r., godz. 8:15-10:40, 03.03.2012 r., godz. 15:00-18:20. Zajęcia odbywają się w sali nr 103, bud. S (I piętro). Zajęcia prowadzi dr Grzegorz Kasperski. Serdecznie zapraszamy!

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  05.01.2012,
  dodał:
  tm

  Zmiana nazwy uczelni

  Miło nam zakomunikować, że z początkiem roku 2012, decyzją nr MNiSW - DNS - WUN - 6011 - 20819 - 1/AM/11 Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 20.12.2011 r., Gdańskiej Wyższej Szkole Administracji nadano nazwę Gdańska Szkoła Wyższa. Decyzja o zmianie nazwy z GWSA na GSW podjęta została w związku z tym, że uczelnia w okresie swojej działalności rozszerzyła zakres i profil kształcenia również o studia inżynierskie. Gdańska Szkoła Wyższa będzie uniwersalną nazwą dla wszystkich oferowanych kierunków studiów [czytaj więcej...]

  Czytaj cały artykuł

 • Pobierz informator na studia w PDF

  Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

  Pobierz informator

  Szybki kontakt

  Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

  Informacja GSW

  Telefon
  58 305 08 12
  GG
  2