GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

 • data dodania:
  12.12.2013,
  dodał:
  tm

  JM Rektor odszedł od nas 10 grudnia 2013

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 grudnia 2013 r. zmarł Jego Magnificencja Rektor prof. nadzw. dr hab. Bogdan Zalewski. Rodzinie, Najbliższym i Przyjaciołom oraz wszystkim pogrążonym w bólu składamy wyrazy głębokiego współczucia, pogrążone w żalu Władze Uczelni, Senat GSW, współpracownicy oraz cała społeczność akademicka. Msza św. żałobna odprawiona została 14 grudnia 2013 r. (sobota) o godz. 11:00 w kościele garnizonowym w Gdyni przy ul. Śmidowicza 45. Ceremonia pogrzebowa odbyła się po mszy świętej na cmentarzu garnizonowym Marynarki Wojennej w Gdyni Oksywiu.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  18.09.2013,
  dodał:
  tm

  Konferencja "Bezpieczeństwo zdrowotne człowieka"

  W dniu 11 października 2013 r. w siedzibie GPN-T odbyła się konferencja naukowa pt. „Bezpieczeństwo zdrowotne człowieka”. Konferencję współorganizowaną przez GPN-T i GSW otworzył Kanclerz GSW. W obradach udział wzięli przedstawiciele różnych środowisk akademickich – obecni byli m.in. przedstawiciele: AMW w Gdyni, WSSE w Gdańsku, UWM w Olsztynie, UG w Gdańsku, GSW w Gdańsku. Wygłoszono kilkanaście referatów dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa zdrowotnego. Tematyka zaprezentowanych wystąpień dowiodła, że zdrowie jako podstawowa wartość i prawo człowieka uzależnione jest od wielu czynników. Bezpieczeństwo zdrowotne człowieka jest zjawiskiem, które w równym stopniu zależeć może zarówno od systemu ekonomiczno-społecznego państwa, jak i od poziomu rozwoju technologicznego. Zdrowie, a tym samym jego bezpieczeństwo, nie jest wartością stałą, wymaga ciągłej kontroli i nadzoru i współdziałania specjalistów z różnych dziedzin nauki, m.in. lekarzy, dietetyków, technologów żywienia, specjalistów od ochrony środowiska i prawników. Dyskusja, która towarzyszyła obradom potwierdziła zasadność organizowania takich konferencji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji za udział i stworzenie przyjaznej atmosfery. W imieniu organizatorów Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  10.09.2013,
  dodał:
  tm

  Kurs wyrównawczy z matematyki

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nieodpłatnym kursie wyrównawczym z matematyki. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich kandydatów na studia inżynierskie (kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, gospodarka przestrzenna, architektura krajobrazu), zapisanych na studia w Gdańsku, Tczewie, Kartuzach i Nowym Dw. Gd. oraz na Wydziale Zamiejscowym w Słupsku, którzy złożyli komplet dokumentów rekrutacyjnych i wpłacili pierwszą ratę czesnego. Kurs jest nieodpłatny i kończy się bez żadnego zaliczenia czy egzaminu. Zapraszamy na kurs dwudniowy: 28-29.09.2013 r. (sobota i niedziela), godz. 9:30-14:30 (czyli dwa dni po 6 godzin lekcyjnych). Miejsce: siedziba uczelni (Gdańska Szkoła Wyższa, Gdańsk, ul. Wydmy 3), sala nr 2 (budynek "S"). Prowadzący: dr Grzegorz Kasperski (ten sam wykładowca, który prowadzi zajęcia z matematyki w Gdańsku, Tczewie, Kartuzach i Nowym Dw. Gd.).

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  08.08.2013,
  dodał:
  tm

  Włączenie Mazurskiej Szkoły Wyższej w struktury Gdańskiej Szkoły Wyższej

  Władze Gdańskiej Szkoły Wyższej uroczyście informują, że z dniem 31.07.2013 r. nasza uczelnia przyjęła w swoje struktury Mazurską Szkołę Wyższą w Ełku z siedzibą w Ełku (do 2008 roku pn. „Wszechnica Warmińska”), wpisaną do Rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych po numerem 295. Przejęcie to odbyło się poprzez włączenie Mazurskiej Szkoły Wyższej w struktury Gdańskiej Szkoły Wyższej. Nasza uczelnia (jako uczelnia przejmująca) zachowuje swoją dotychczasową nazwę, numer w rejestrze i wszystkie uprawnienia. Jednocześnie w drodze sukcesji generalnej wstępuje we wszystkie prawa i obowiązki uczelni przejmowanej. W związku z tym, iż odbyło się to w drodze postępowania administracyjnego, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydał w dniu 31.07.2013 r. pozytywną decyzję nr DKN. ZNU. 6013. 66. 2013. 2. AW o połączeniu obu uczelni poprzez włączenie Mazurskiej Szkoły Wyższej w struktury GSW. Za połączeniem uczelni przemawiają względy merytoryczne oraz dobro studentów. W opinii Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego połączenie ww. uczelni doprowadzi do lepszego wykorzystania infrastruktury przede wszystkim dydaktycznej i badawczej, przez co zwiększy możliwości rozwoju oraz zapewni bardziej atrakcyjną ofertę edukacyjną oraz wysoką jakość kształcenia. Ponadto jest to rozwiązanie umożliwiające prowadzenie bardziej efektywnej gospodarki finansowej uczelni. Z związku z wyżej opisanym przejęciem Gdańska Szkoła Wyższa uzyskała uprawnienia do kształcenia na dodatkowych 4 kierunkach studiów I stopnia: 1) turystyka i rekreacja [licencjackie]; 2) edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych [licencjackie]; 3) gospodarka przestrzenna [inżynierskie]; 4) architektura krajobrazu [inżynierskie]. Studia na ww. kierunkach licencjackich prowadzone będą przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny GSW, natomiast na kierunkach inżynierskich - przez Wydział Studiów Inżynierskich GSW.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  26.07.2013,
  dodał:
  tm

  Pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku administracja

  Władze Uczelni z satysfakcją informują o otrzymaniu pozytywnej oceny na kierunku administracja wydanej przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, uchwałą nr 14/3/2013 z dnia 4 lipca 2013 r. Pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom akademickim, pracownikom administracyjnym oraz studentom za duże zaangażowanie w procesie wizytacji zespołu PKA.

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  12.06.2013,
  dodał:
  tm

  Studenckie konferencje naukowe -kontynuacja 15 i 16 czerwca

  Zapraszamy na kontynuację studenckiej konferencji naukowej "Administracja publiczna - różnorodność i zakres działania" (prowadzący dr Bartłomiej Krzyczkowski), która odbędzie się w sobotę 15.06 - g. 13.40 oraz w niedzielę 16.06 - g. 8.15, w Audytorium III (budynek C). Zapraszamy na studenckie konferencje naukowe, które odbędą się 25 maja 2013 r. w godzinach 13.40-16.05. Sala 5: dr Bazyli Panasiuk - "Węzłowe problemy współczesnej pedagogiki" Audytorium I: dr Bartłomiej Krzyczkowski - "Administracja publiczna - różnorodność i zakres działania" Audytorium III: dr inż. Radosław Drozd - "Praktyczne aspekty funkcjonowania, zarządzania i inżynierii produkcji" Po konferencjach serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na „Piknik strzelecki”, który odbędzie się w ramach Wydmynaliów 2013. W programie m.in. zawody w: - strzelaniu z karabinka pneumatycznego, - strzelaniu z wiatrówki, - rzucaniu nożem - rzutką do tarczy, - rzucaniu lotkami do tarczy, - ognisko i kiełbaski. Miejsce spotkania to boisko nr II za budynkiem C. Zawodom przewodniczył będzie Pan ppłk Zbigniew Kozłowski, Kierownik Studium POiPZ. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa!

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  13.05.2013,
  dodał:
  tm

  Bezpłatne szkolenia Akademia Gdańskiego Przedsiębiorcy

  Zastanawiasz się, jak dobrze zaplanować swoją karierę zawodową? Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz jak zacząć? Przyjdź do Startera na bezpłatne szkolenia – zdobądź wiedzę i nowe kompetencje! „Akademia Gdańskiego Przedsiębiorcy” jest projektem realizowanym ze środków Miasta Gdańska. Głównym celem projektu jest wsparcie merytoryczne studentów gdańskich uczelni wyższych oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie Miasta Gdańska, poprzez udziału w bezpłatnych szkoleniach. Projekt realizowany jest ze środków na Miasta Gdańska. W siódmej edycji projektu, w okresie maj-czerwiec oraz październik-listopad, zostaną zrealizowane szkolenia w 14 tematach z zakresu m.in. planowania kariery zawodowej, budowania marki własnej firmy, e-commerce, asertywnej komunikacji interpersonalnej, kreowania wizerunku i budowania pewności siebie. Szkolenia realizowane będą w okresie maj-czerwiec oraz październik-listopad 2013. Rekrutację rozpoczynamy 07.05.2013!

  Czytaj cały artykuł

 • data dodania:
  08.03.2013,
  dodał:
  tm

  Dni Kariery 2013

  Wiosenna edycja targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery® odbędzie się już 12 marca 2013 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku, dzięki inicjatywie organizacji AIESEC. To doskonała okazja dla studentów i absolwentów do poznania ofert pracy wielu firm znanych w całym kraju i na świecie. Podczas tegorocznej edycji Dni Kariery® na studentów będą czekały m.in. oferty pracy, praktyk i staży takich firm, jak: Thomson Reuters, Ernst & Young, PwC, Deloitte czy KPMG. Jest to doskonała okazja dla młodych ludzi, która daje możliwość rozmowy z pracownikami poszczególnych przedsiębiorstw i pozwala zdecydować, gdzie chcą rozpocząć swoją karierę zawodową. Dzięki temu, że w targach bierze udział wiele firm – w zeszłym roku było ich niemal 50 – studenci i absolwenci będą mogli porównać oferowane propozycje pracy, praktyk i staży. Co więcej, studenci uczestniczący w targach mogą już na miejscu zostawić swoje CV po zweryfikowaniu, które oferty są dla nich najbardziej interesujące.

  Czytaj cały artykuł

 • Pobierz informator na studia w PDF

  Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

  Pobierz informator

  Szybki kontakt

  Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

  Informacja GSW

  Telefon
  58 305 08 12
  GG
  2