GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

 • kategoria:
  Maśniak Dorota,
  data dodania:
  07.05.2018,
  dodał:
  tm

  Prawo budżetowe. Zarys wykładu

  tytuł: Prawo budżetowe. Zarys wykładu; autor: Dorota Maśniak; rok wyd. 2013; stron 78, format B5; ISBN 978-83-89762-47-4. Dorota Maśniak jest doktorem habilitowanym z zakresu prawa finansowego, profesorem Uniwersytetu Gdańskiego oraz profesorem Gdańskiej Szkoły Wyższej, autorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa finansowego, ubezpieczeniowego i cywilnego. Ponadto wykonuje zawód radcy prawnego. Książka skierowana jest do studentów oraz wszystkich stykających się w życiu zawodowym z regulacjami prawnymi dotyczącymi budżetu państwa, długu publicznego czy dochodów jednostek samorządu terytorialnego. Ze względu na la­pidarną formę stanowić ma pomoc w zgłębianiu problematyki prawa budżetowego w ramach procesu dydaktycznego lub samodzielnych dociekań.

 • Pobierz informator na studia w PDF

  Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

  Pobierz informator

  Szybki kontakt

  Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

  Informacja GSW

  Telefon
  58 305 08 12
  GG
  2