GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 21.06.2018

Znajdujesz sie w:

Lista wydarzeń

 1. data dodania:
  04.05.2018,
  dodał:
  tm

  Konferencja naukowa "Prawo jako zjawisko interdyscyplinarne"

  Wydział Nauk Społecznych Gdańskiej Szkoły Wyższej zaprasza do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt. "Prawo jako zjawisko interdyscyplinarne", która odbędzie się w budynku siedziby uczelni, w Gdańsku, w dniu 22 maja 2018 r. Tytuł konferencji jest na tyle ogólny, że tematyka referatów (oraz innych wystąpień) może być bardzo zróżnicowana. Generalnie planujemy, aby konferencja nie miała charakteru szczególnie sformalizowanego; celem raczej jest dosyć swobodna, aczkolwiek wartościowa merytorycznie, wymiana poglądów specjalistów z różnych dziedzin nauki na temat prawa (jego zalet, wad, cech, znaczenia). Prosimy zatem mieć na uwadze, iż planowana konferencja nie ma w założeniu stricte prawniczego charakteru. W jej koncepcji mieszczą się praktycznie prawie wszystkie zagadnienia natury ekonomicznej, socjologicznej, historycznej itp. - pod warunkiem, że zostanie logicznie wykazany ich jakikolwiek związek z szeroko rozumianym prawem. Termin konferencji: 22.05.2018 r. (wtorek).

  Czytaj cały artykuł

 2. data dodania:
  23.03.2018,
  dodał:
  tm

  Festiwal Nauki - Dni Otwarte 6-7 kwietnia 2018

  Już po raz kolejny Gdańska Szkoła Wyższa, w ramach wydarzenia – Festiwal Nauki, organizuje dni otwarte. Imprezę dni otwartych kierujemy przede wszystkim do uczniów szkół średnich, studentów i wszystkich osób, które chcą miło i pożytecznie spędzić czas, poznać naszą kadrę profesorską oraz uzyskać lub pogłębić wiedzę z zakresu: • kryminologii i kryminalistyki – zwiedzić pracownię Kryminalistyki i Medycyny Sądowej, wziąć udział w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych w Escape Room GSW; • zarządzania i inżynierii produkcji – zbudować robota, zobaczyć jak działa drukarka 3D, zwiedzić pracownię mechatroniki – poznać sterowniki dedykowane dla przemysłu, obejrzeć pracę tokarki i frezarki CNC, sterowanej za pomocą komputera, w pracowni chemii wykonać samemu pachnący naturalnymi olejkami krem, balsam lub szampon; • administracji – nauczyć się, jak napisać dobry projekt unijny, poznać uwarunkowania prawne i administracyjne projektów. Zapraszamy również: • na pokazy sztuk walki; • do uczestnictwa w lekcji żywej historii, obejrzenia filmów i zdjęć Biskupiej Górki oraz zapoznania się z jej historią. ZAPRASZAMY! Dni Otwarte Gdańskiej Szkoły Wyższej 6 i 7 kwietnia 2018 r. (piątek, sobota), początek o godz. 10.00 Gdańska Szkoła Wyższa, Gdańsk, ul. Biskupia 24B.

  Czytaj cały artykuł

 3. data dodania:
  06.10.2017,
  dodał:
  tm

  Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

  Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 odbędzie się 7 października 2017 r. o godzinie 11:00 w Audytorium GSW (sala 105, parter, lewe skrzydło), w siedzibie uczelni w Gdańsku przy ulicy Biskupiej 24B. Program Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018: Hymn państwowy; Wystąpienie Władz Uczelni; Immatrykulacja studentów; Gaudeamus igitur; Wręczenie dyplomów ukończenia studiów; Wyróżnienie najlepszych studentów ; Wystąpienie przedstawiciela Samorządu Studenckiego; Wykład inauguracyjny prof. Andrzeja Powałowskiego pt. „Administracja publiczna wobec społecznej gospodarki rynkowej”; Gaude Mater Polonia.

  Czytaj cały artykuł

 4. data dodania:
  19.09.2017,
  dodał:
  tm

  Zapraszamy na całoroczne kursy językowe oraz kursy dla maturzystów

  Studium Języków Obcych Gdańskiej Szkoły Wyższej zaprasza na całoroczne kursy ogólne językowe. Zapraszamy na: angielski; niemiecki; francuski; hiszpański; rosyjski. Zapraszamy też na kursy dla maturzystów, które mają za zadanie przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Na kursach będziemy koncentrować się na przećwiczeniu wszystkich technik egzaminacyjnych z uwzględnieniem podziału na egzamin: pisemny i ustny. Kursy prowadzone są w oparciu o repetytorium maturalne i arkusze egzaminacyjne. Liczba osób w grupie: od 8 do 15. Zapisy na kursy odbywają się codziennie w godzinach 8-16 w siedzibie GSW w Gdańsku, ul. Biskupia 24B.

  Czytaj cały artykuł

 5. data dodania:
  01.09.2017,
  dodał:
  tm

  Nowe studia podyplomowe w GSW w atrakcyjnej cenie!

  Nowe studia podyplomowe w GSW w atrakcyjnej cenie: Chemia, Fizyka, Matematyka, Mechatronika, Doradztwo zawodowe, Dietetyka. Naszym Słuchaczom zapewniamy: • miłą i przyjazną atmosferę podczas studiów; • wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną; • możliwość realizacji części zajęć on-line; • praktyki nauczycielskie; • rozwój poprzez udział w konferencjach naukowych, imprezach kulturalnych i inicjatywach społecznych, publikacje naukowe w wydawnictwie uczelnianym; • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych; • niezmienne czesne; • naukę w pięknym, zabytkowym obiekcie Reduty Koszarowej w Śródmieściu Gdańska.

  Czytaj cały artykuł

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2