GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
08.03.2013,
dodał:
tm

DrukujDni Kariery 2013

Dni Kariery® 2013 na Uniwersytecie Gdańskim

 

Wiosenna edycja targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery® odbędzie się już 12 marca 2013 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku, dzięki inicjatywie organizacji AIESEC. To doskonała okazja dla studentów i absolwentów do poznania ofert pracy wielu firm znanych w całym kraju i na świecie.

12 marca 2013 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku studenci i absolwenci szkół wyższych będą mieli okazje spotkać się z przedstawicielami blisko 50 firm z Pomorza oraz z innych regionów Polski na największych w Polsce targach pracy, praktyk i staży. Dni Kariery® to jedno z największych przedsięwzięć na rynku pracy i wśród społeczności studenckiej.

Podczas tegorocznej edycji Dni Kariery® na studentów będą czekały m.in. oferty pracy, praktyk i staży takich firm, jak: Thomson Reuters, Ernst & Young, PwC, Deloitte czy KPMG. Jest to doskonała okazja dla młodych ludzi, która daje możliwość rozmowy z pracownikami poszczególnych przedsiębiorstw i pozwala zdecydować, gdzie chcą rozpocząć swoją karierę zawodową. Dzięki temu, że w targach bierze udział wiele firm – w zeszłym roku było ich niemal 50 – studenci i absolwenci będą mogli porównać oferowane propozycje pracy, praktyk i staży. Co więcej, studenci uczestniczący w targach mogą już na miejscu zostawić swoje CV po zweryfikowaniu, które oferty są dla nich najbardziej interesujące.

Jak co roku patronat honorowy nad wydarzeniem Dni Kariery® 2013 objęli prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz władze Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej.

Więcej szczegółów na www.dnikariery.pl. Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o Dniach Kariery polub stronę na Facebooku: www.facebook.com/DniKariery.

Zapraszamy!

Czym jest AIESEC?
AIESEC jest największą na świecie organizacją prowadzoną przez studentów i niedawnych absolwentów. AIESEC zapewnia swoim członkom zintegrowany proces rozwojowy, który daje możliwość sprawdzenia się w roli lidera, czy wzięcia udziału w stażach międzynarodowych. AIESEC to 113 państw, 86 000 członków, 8 000 partnerów/sponsorów, 20 000 zrealizowanych praktyk i wolontariatów zagranicznych i 64 lata doświadczenia :)


Oprac. na podst. informacji nadesłanych przez organizatora Dni Kariery® 2013.


Plakat (również do pobrania poniżej):

Pliki do pobrania

Archiwum plików
Typ plikuNazwa plikuOpis plikuData dodania lub aktualizacji i rozmiar pliku
Informacja

Wciśnij prawy przycisk myszy na wybranej pozycji i wybierz opcję: "zapisz element (...)"

Bezpłatny program do odczytu plików .pdf. Program należy ściągnąć a następnie zainstalować, postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Najnowsza wersja programu do pobrania ze strony producenta www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

dokument JPGDni Kariery 2013 UG [plakat]08.03.2013
322kB

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2