GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.06.2019

Znajdujesz sie w:

  • Strona główna
  • Zbiórka pieniężna na rzecz dzieci z Domu im. J. Korczaka w Gdańsku
data dodania:
03.12.2010,
dodał:
tm

DrukujZbiórka pieniężna na rzecz dzieci z Domu im. J. Korczaka w Gdańsku

Zbiórka pieniężna na rzecz dzieci niepełnosprawnych oraz przewlekle somatycznie chorych z Domu im. J. Korczaka w Gdańsku

W związku ze zbliżającymi się mikołajkami, jak również okresem świąt Bożego Narodzenia, Samorząd Studencki Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji przeprowadzi zbiórkę pieniężną na rzecz dzieci niepełnosprawnych oraz przewlekle somatycznie chorych z Domu im. J. Korczaka w Gdańsku. Dziękujemy za wsparcie.

Dom im. J. Korczaka, Regionalna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Gdańsku (80-307 Gdańsk, ul. Abrahama 56) jest specjalistyczną placówką o charakterze interwencyjno-socjalizacyjnym, przeznaczoną dla dzieci niepełnosprawnych oraz przewlekle somatycznie chorych, głęboko skrzywdzonych przez los, porzuconych przez własnych rodziców. Dzieci przebywają w trzech grupach opiekuńczo-wychowawczych liczących dziesięcioro maluchów w wieku od urodzenia do 12 lat. Dziećmi opiekują się wychowawcy, opiekunki dziecięce i pielęgniarki. Pracę tych osób wspomagają psycholodzy, pedagodzy specjalni, terapeuci i rehabilitanci. Dom im. J. Korczaka jest jedyną tego rodzaju placówką w Polsce prowadzoną przez samorząd województwa pomorskiego.


Zobacz relację z konferencji, w ramach której przeprowadzono zbiórkę pieniężną tutaj.


Pliki do pobrania

Archiwum plików
Typ plikuNazwa plikuOpis plikuData dodania lub aktualizacji i rozmiar pliku
Informacja

Wciśnij prawy przycisk myszy na wybranej pozycji i wybierz opcję: "zapisz element (...)"

Bezpłatny program do odczytu plików .pdf. Program należy ściągnąć a następnie zainstalować, postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Najnowsza wersja programu do pobrania ze strony producenta www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

dokument JPGUlotka Domu im. J. Korczaka w Gdańsku03.12.2010
112kB

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2