Gdańska Szkoła Wyższa wraz z Programem Nowoczesne Zarządzanie Biznesem organizuje w najbliższą sobotę 08.01.2022r. wykłady on-line obowiązkowy dla studentów grup:

  • a1, a1-e, a1-o, a1-t
  • a2-e
  • k1, k1-e
  • pb1

Temat: Wiarygodność finansowa - co możesz zyskać? wykład realizowany przy współpracy z Biurem Informacji Kredytowej przez przedstawiciela Centrum Prawa Bankowego i Informacji
Prowadzący wykład: Marcin Wąsik-Wiszniewski - Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej - Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem
Godzina rozpoczęcia: 8:15

Rejestracji na wykład online można dokonać poprzez kliknięcie linku w planie zajęć lub poniżej, ale najlepiej nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu (należy wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail).
https://bde.clickmeeting.com/wiarygodnosc-finansowa-co-mozesz-zyskac-wyk...
Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji.
Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Kategoria powiadomień: Dziekanat, Gdańsk, Olsztyn, Słupsk, Tczew