GSW członkiem Klastra Logistyczno-Transportowego Północ-Południe

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów i pracowników naukowych naszej uczelni (szczególnie kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji) do uczestnictwa w konferencji pt. „Dziedzictwo Gdańskiego Badacza Kosmosu Jana Heweliusza – od tradycji do nowoczesności”.

Tym bardziej zapraszamy do uczestnictwa, gdyż organizatorem spotkania jest Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe, którego członkiem została właśnie Gdańska Szkoła Wyższa. Udział w konferencji jest bezpłatny, a stać się może dobrą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami i inżynierią wykorzystywaną w sektorze kosmicznym.

Termin konferencji: 26.02.2015 r. godz. 14:00
Miejsce: Sali Wielkiej Wety w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku
Organizator: Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe

Udział bezpłatny.

Konferencja odbędzie się 26 lutego 2015 r. w Sali Wielkiej Wety w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku o godzinie 14:00. Konferencję ma otworzyć Marszałek Województwa Pomorskiego Wiesław Byczkowski. Wśród gości i mówców mają znaleźć się pomorscy parlamentarzyści, radni miasta Gdańska, dyrektor Muzeum Historii Miasta Gdańska, CBK PAN, Instytutu Elektrotechniki, a także przedstawiciele innych instytucji naukowych, uczelni wyższych i podmiotów komercyjnych.

Konferencja przyczynić się ma do rozwoju firm i instytucji badawczo-rozwojowych związanych z technologiami satelitarnymi, kosmicznymi i astronomią oraz promować realizację w sektorze kosmicznym projektów krajowych i międzynarodowych z dziedziny informatyki, zaawansowanych technologii lotniczych, meteorologii, nawigacji czy aplikacji satelitarnych.

Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe zrzesza pomorski biznes, naukę i samorząd lokalny. Konferencji będzie towarzyszyło walne zgromadzenie członków tej organizacji.
Bieżące informacje nt. konferencji tu: https://www.facebook.com/KlasterLogTransPP