Poniżej materiał przygotowany przez Portal "studiujepracuje.pl"

Student otrzyma następujące wsparcie

Każdy młody człowiek w wieku 18-25 lat, który chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę w Gdańskiej Szkole Wyższej, w ramach projektu przez cały okres nauki aż do ukończenia 26. roku życia, otrzyma od nas wymierne wsparcie w postaci:

 • Pokrycia 100% kosztów nauki
 • Pokrycia kosztów dojazdów do szkoły do 150 zł/miesiąc
 • Darmowej kwatery lub dopłaty do mieszkania w wysokości 600 zł/miesiąc
 • Ubezpieczenia w państwowym systemie opieki medycznej do wysokości 30.000 Euro oraz ubezpieczenia NNW
 • Pakietu komercyjnej opieki medycznej z dostępem do sieci placówek prywatnych i specjalistów na terenie całej Polski przez cały okres nauki
 • Bonusu wakacyjnego w wysokości 1800 zł po roku uczestnictwa w projekcie
 • Dobrą, dobrze płatną pracę w cieszących się na rynku powodzeniem zawodach i branżach w dogodnej lokalizacji na terenie całego kraju
Co trzeba zrobić, żeby przystąpić do projektu?

Wystarczy zapisać się na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej, dobrać sobie dedykowaną dla tego kierunku uczelni pracę na jednym z naszych kontraktów, zarejestrować się przez naszą stronę www.studiujepracuje.pl, rozpocząć naukę i pracę – to wszystko.

logo portalu studiuje pracuje pl
Przystąp do projektu studiujepracuje.pl!

Jeśli uczysz się lub chciałbyś podjąć naukę połączoną z pracą mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość!

 • Sfinansujemy 100% kosztów twojej nauki
 • Pokryjemy koszty zakwaterowania oraz dofinansujemy koszty dojazdu
 • Raz w roku otrzymasz bonus wakacyjny
 • Wykupimy dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej
 • Zapewnimy Ci dobrze płatną pracę w najlepszych firmach w Polsce
Poniżej trochę informacji o samym projekcie

Studiujepracuje.pl, to projekt skierowany do młodzieży, która chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę w Gdańskiej Szkole Wyższej w formie niestacjonarnej lub online i w tym samym czasie podjąć dobrze płatną pracę w Polsce. Skierowany jest do młodzieży z rodzin zamożnych i niezamożnych, do młodzieży z dużych miast i małych miejscowości, do młodzieży, która chce się uczyć, usamodzielnić i osiągnąć coś w życiu.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z całego Świata, z Europy wschodniej, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Mołdawii, Gruzji, ale również do młodych ludzi z Indii czy z Portugalii, tam młodzi ludzie borykają się z takimi samymi ograniczeniami dostępu do edukacji, jak w Polsce, projekt kierujemy oczywiście również do młodych, ambitnych Polek i Polaków.

Studiujepracuje.pl to projekt na skalę międzynarodową, jedyny taki w Polsce, projekt, który dla ambitnych młodych ludzi daje duże szanse rozwoju zawodowego, niezależnie od ich statusu społecznego, sytuacji finansowej rodzin, z których pochodzą, daje im samodzielność i możliwość zdobycia wykształcenia w Polsce. Szczególną grupą, do której kierujemy nasz projekt, są osoby z zagranicy, które chcą rozpocząć naukę, do osób, które już się uczą, one również mogą przystąpić do naszego projektu. Wiele osób, które przyjeżdżają do Polski ma zdobyte wykształcenie w swoich krajach, jednak ich dyplomy nie są honorowane w UE, a proces ich nostryfikacji jest trudny. Dziś często pracują na produkcji, wykonują proste prace. Przystępując do naszego projektu już po roku mogą to zmienić, mogą uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe, zatrudnić się w lepszej, bardziej ambitnej, zgodnej z ich oczekiwaniami lepiej płatnej pracy, a po uzyskaniu dyplomu w Polsce mają otwarty rynek pracy, mogą pracować bez zezwolenia w Polsce oraz nie muszą zdawać egzaminu ze znajomości j. polskiego, ubiegając się o status rezydenta długoterminowego.

 

Jesteś zainteresowany? Więcej informacji: www.studiujepracuje.pl
Kanał na YouTube o projekcie: https://youtu.be/XhdbI5VI6wo

Data aktualizacji: 10.02.2022.