Wykład online rozpocznie się w dniu 27.11.2022 godz. 15.10

Temat: Uprawnienia konsumenta przy zawieraniu umów na odległość – wykład Allegro
Czas trwania wykładu: 80 minut.
Prowadzący wykład: Tomasz Szporlendowski, Ekspert Zespołu Współpracy z Organami Ścigania, Departament Zaufania i Bezpieczeństwa Allegro.pl

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 10 min przed rozpoczęciem wykładu.  
Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail):
https://nzb.clickmeeting.com/uprawnienia-konsumenta-przy-zawieraniu-umow...

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).
Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie.

WAŻNE: W zajęciach online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge.
CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Informacja o prelegencie - Tomasz Szporlendowski
Prawnik, na co dzień specjalista w Departamencie Zaufania i Bezpieczeństwa Allegro.pl, odpowiadający za współpracę z organami ścigania, w tym sporządzanie raportów i analiz w sprawach przez nie prowadzonych oraz reprezentowanie spółki przed organami wymiaru sprawiedliwości. Misją jego i całego zespołu jest powstrzymanie przestępców przed dokonywaniem kolejnych oszustw w wyniku ich zatrzymania. Prelegent także cyklu wykładów 'Bezpieczne z@kupy w sieci' we współpracy z Komendą Główną Policji. Miłośnik gór i entuzjasta (niestety) czekolady.