Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów, Warszawskiego Instytutu Bankowości oraz Fundacji GPW, mam zaszczyt zaprosić do udziału w VIII Kongresie Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniach 20-21 marca w formule hybrydowej.

Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości to najważniejsze w Polsce coroczne forum dyskusji, wymiany doświadczeń oraz rozwoju współpracy i działań edukacyjnych w zakresie finansów, bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni i przedsiębiorczości. W wydarzeniu aktywnie uczestniczą przedstawiciele instytucji publicznych, samorządów terytorialnych, sektora finansowego, organizacji pozarządowych, szkół, uczelni i mediów.

W tym roku pod hasłem przewodnim „Rok Edukacji Ekonomicznej 2024 – lata wyzwań edukacyjnych dla rozwoju gospodarczego Polski”. Tegoroczna edycja jest tym bardziej szczególna, że stanowi centralny punkt obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej - inicjatywy 6 organizacji pozarządowych, popartej uchwałą Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.  Inicjatywa REE 2024 to pięć wyjątkowych dla polskiej ekonomii, setnych rocznic i okazja do przypomnienia znaczenia reform i inicjatyw gospodarczych Władysława Grabskiego oraz idei edukacji ekonomicznej zawartej w książce Janusza Korczaka „Bankructwo Małego Dżeka”.

Na dwa dni wydarzenia zaplanowano ponad 20 wystąpień, paneli i debat, w których głos zabiorą najwyżsi przedstawiciele władz państwowych, instytucji branżowych i sektora finansowego.

Kongresowi towarzyszyć będą także dodatkowe aktywności.

Agenda KEFiP 2024 https://kef.edu.pl/program/

Dzień I - 20 marca 2024 roku (w całości online)

Dzień II - 21 marca 2024 roku, część dzienna stacjonarnie (liczba miejsc ograniczona) lub transmisja online.

Rejestracja obowiązkowa na Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości trwa do 13 marca br.

Szczegóły, program oraz rejestracja na stronie https://kef.edu.pl/

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

 

Kategoria powiadomień: Dziekanat